Gitary

Najczęściej kupowane

Informacje

Płatności

płatności online

Ostatnio przeglądane

Gitara akustyczna 12str MORRISON MBD-100/12

GA00013

Nowy

Morrison to firma produkująca gitary, które na całym świecie słyną z doskonałego, ciepłego i jasnego brzmienia, niebanalnego designu oraz przystępnej ceny, czyli z trzech rzeczy najbardziej istotnych podczas wyboru gitary w sklepie muzycznym.

Więcej szczegółów

560,00 zł

Więcej informacji

Morrison to firma produkująca gitary, które na całym świecie słyną z doskonałego, ciepłego i jasnego brzmienia, niebanalnego designu oraz przystępnej ceny, czyli z trzech rzeczy najbardziej istotnych podczas wyboru gitary w sklepie muzycznym. W naszej bogatej ofercie mamy więc również model Morrison MBD100 12, który doskonale wiąże się z powyższym opisem. Jest to gitara elektroakustyczna 12-strunowa. Polecana jest tym, którzy grali już wcześniej na zwykłej gitarze akustycznej z sześcioma strunami, choć nie istnieją przeciwwskazania, aby uczyć się gry od podstaw również na takim instrumencie. Jego płyta przednia wykonana jest ze świerku, boki i tył to sapeli, natomiast gryf zrobiono z mahoniu. Na uwagę zasługuje nylonowy binding. Olejowe klucze są bardzo dobrym rozwiązaniem, które zostało zastosowane w tym modelu. Wykonany w kolorze Natural uprzyjemni swoim wyglądem każdą chwilę spędzoną na grze.
Wybierając gitarę w musicandmore możesz liczyć na fachową poradę dotyczącą każdego instrumentu, jego możliwości i parametrów oraz pomoc w wyborze sprzętu idealnie odpowiadającego Twoim potrzebom.
.
Gitara akustyczna 12-strunowa Morriso.
Rozmiar: 41.
Menzura: 650m.
Płyta przednia: Świer.
Boki i tył: Sapel.
Gryf: Maho.
Podstrunnica i mostek: Palisande.
Binding: Nylo.
Klucze: Olejow.
Wykończenie: Wysoki połys.
Kolor: Natura.