Gitary

Najczęściej kupowane

Informacje

Nowe produkty

Płatności

płatności online

Ostatnio przeglądane

Gitara elektro-akustyczna EPIPHONE AJ-220 CE VS

GEA00018

Nowy

Epiphone przedstawia nową gitarę elektroakustyczną w rewelacyjnej cenie, na którą każdy może sobie pozwolić. Instrument jest świetnie wykończony i zawiera kilka funkcji, które zazwyczaj dostępne są w dużo droższych modelach. Dodatkowo, Epiphone AJ-220SCE brzmi równie dobrze jak wygląda.

Więcej szczegółów

899,00 zł

Więcej informacji

Epiphone przedstawia nową gitarę elektroakustyczną w rewelacyjnej cenie, na którą każdy może sobie pozwolić. Instrument jest świetnie wykończony i zawiera kilka funkcji, które zazwyczaj dostępne są w dużo droższych modelach. Dodatkowo, Epiphone AJ-220SCE brzmi równie dobrze jak wygląda. Dzięki zaawansowanej konstrukcji korpusu, gitara posiada stosunkowo dużych rozmiarów komorę rezonansową zapewniającą pełny, głęboki i głośny dźwięk. Wycięcie w korpusie znacznie ułatwia dostęp do wyższych progów dokładnie osadzonych na palisandrowej podstrunnicy.
Mahoniowy tył i boki AJ-220SCE w połączeniu z płytą wierzchnią wykonaną ze świerku Sitka zapewniają gitarze bogatą harmonię, świetną reakcję oraz bardzo klarowne brzmienie. Wklejony w korpus gryf, jest mocno i solidnie do niego przytwierdzony. Mahoniowe drewno gryfu jest bardzo wytrzymałe i idealnie komponuje się z resztą użytych materiałów. Palisandrowa podstrunnica i mostek zapewniają długi sustain.
Profil gryfu - SlimTaper w kształcie 'D', spowoduje, że wygrywanie nawet najtrudniejszych partii stanie się szybsze, wygodniejsze oraz dużo mniej męczące dla muzyka. W sercu tej wyjątkowej gitary mieści się wyśmienicie zintegrowana elektronika, która pozwoli Ci na szybkie i 'bezbolesne' skonfigurowanie preampu tuż po podłączeniu gitary do nagłośnienia, a przetwornik Nanoflex umożliwi uchwycenie całego spektrum brzmienia gitary akustycznej. Shadow stworzyło unikalną technologię, dzięki której otrzymujemy sygnał całkowicie pozbawiony szumów. Preamp AJ-220SCE zawiera kontrolę master volume, high EQ, low EQ, phase, tuner chromatyczny oraz kontrolę dynamiki.
Wykończona poliuretanowym lakierem oraz zawierająca dodatki, jak klucze Grover, czy niklowany osprzęt gitara AJ-220SCE spowoduje, że zakochasz się nie tylko w jej brzmieniu, ale i wyglądzie. Zbudowana pod nadzorem najlepszych lutników Epiphone'a, AJ-220SCE będzie brzmieć rewelacyjnie przez bardzo długi czas. Biorąc pod uwagę cenę instrumentu, z pewnością nie będziesz żałować wyboru.
Specyfikacja.
- Typ korpusu: Jumbo z wycięciem cutawa.
- Boki i tył: Maho.
- Płyta wierzchnia: Lity świerk Sitk.
- Menzura: 25-1/2.
- Gryf: Wklejany, mahoniow.
- Podstrunnica: Palisande.
- Profil: SlimTaper, kształt 'D.
- Progi: 2.
- Mostek: Palisande.
- Przetwornik: Shadow NanoFle.
- Wbudowany tuner chromatyczn.
- Kontrola: Master volume, high EQ, low EQ, phase, tuner, dynamic.
- Klucze: Zamknięte, Die-Cas.
- Osprzęt: Niklowan.
- Wykończenie: Lakier poliuretanow.
- Kolor: V.