Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacje

Płatności

płatności online

Regulamin obowiązujący do 24 grudnia 2014r.

I. Informacje ogólne
Właścicielem sklepu internetowego " BENO" jest
Zakład Handlowo-Usługowy Multi Vector Benedykt Gębczyk.

Firma uzyskała wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem SO-6708/01. Adres do korespondencji: Z.H.U. Multi Vector, 34-100 Wadowice, ul.Sienkiewicza 14. Korzystanie z serwisu/sklepu BENO oznacza akceptację niniejszego regulaminu oraz polityki prywatności.


Dane Sprzedawcy:
Z.H.U. MULTI VECTOR
BENEDYKT GĘBCZYK
34-100 WADOWICE
UL. SIENKIEWICZA 14


e-mail: kontakt@muzycznywadowice.pl
NIP: 5511013064
REGON: 852532622


Numer konta do wpłat:
43 1020 1433 0000 1702 0007 5945
Nasz bank: PKO BP SA odz/Wadowice

II. Zasady zamawiania

Zamówienia można składać poprzez formularz zamówieniowy.
Zamówienia przez internet można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego.


Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni nie będą realizowane. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
Sklep BENO zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, Sklep BENO niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.


Sklep BENO zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.
Ceny towarów znajdujących się w  Sklepie BENO wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Sklep BENO wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy poinformować o tym przy składaniu zamówienia i podać dane do faktury.
Możliwy jest odbiór osobisty towaru w oddziale sklepu w Wadowicach. Ceny ze sklepu internetowego będą obowiązywały tylko w przypadku złożenia zamówienia poprzez sklep internetowy. Sklep BENO zastrzega sobie prawo zmiany ceny w dowolnym momencie (nie dotyczy zamówień w trakcie realizacji). Ceny podane w sklepie nie są ofertą handlową (dotyczy możliwych błędów w druku).

III. Wysyłka i zapłata

Zamówiony towar będzie dostarczony do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.
Termin realizacji zamówień wynosi od 24 godzin do 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy Sklepem BENO a Kupującym. W w/w terminie realizowane będę zamówienia jedynie towarów dostępnych na stanie magazynowym salonu BENO. O konieczności zamówienia towaru u dystrybutora i wydłużeniu terminu realizacji zamówienia niezwłocznie informuje obsługa sklepu internetowego. Aby uniknąć nieporozumień proszę zawsze pytać o dostępność towaru.


Zapłata za towar uiszczana jest  na konto bankowe sprzedawcy.


Po otrzymaniu towaru klient ma prawo do sprawdzenia zawartości i stanu przesyłki w obecności kuriera w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru w momencie odbioru klient w obecności osoby dostarczającej powinien spisać protokół stanu przesyłki, który jest podstawą złożenia reklamacji. Jeżeli list przewozowy zostanie podpisany bez zastrzeżeń Sklep BENO nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia towaru.
W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Zakupione i dostarczone towary objęte są gwarancją na okres 24 miesięcy.


IV. Zwrot towaru i reklamacje

Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu, instrukcją, gwarancją i oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient.


Istnieje obowiązek zapłaty przez konsumenta poniesionych przed sprzedawcę uzasadnionych kosztów zgodnie z art.35, jeżeli konsument odstąpi od umowy po zgłoszeniu żądania, zgodnie z art.15 ust.3 i art.21 ust.2. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w przypadku gdy przedmiotem sprzedaży jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względów higienicznych,jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.


Zakupione i dostarczone towary posiadają gwarancję producenta lub polskiego dystrybutora.
Gwarancja nie obejmuje wszelkiego rodzaju przypadkowych lub celowych uszkodzeń, a także uszkodzeń spowodowanych niedbałym i niewłaściwym użytkowaniem.


W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze sklepem BENO.

Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu:
a) osobiście do salonu Beno wraz z dowodem zakupu,oświadczeniem o odstąpieniu od umowy i kartą gwarancyjną lub
b) wysłanie produktu do salonu BENO wraz z opisem przyczyny reklamacji, kserokopii dowodu zakupu i kartą gwarancyjną  oraz  oświadczeniem o odstąpieniu od umowy


ADRES:
Z.H.U. MULTI VECTOR
BENEDYKT GĘBCZYK
34-100 WADOWICE
UL. SIENKIEWICZA 14


Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Sklepu BENO nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

 V. Ochrona danych osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Z.H.U.Multi Vector z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Nie będą one również wykorzystywane do wysłania jakichkolwiek materiałów reklamowych. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, klientowi przysługuje prawo do ich wglądu, jak również możliwość ich poprawiania i usuwania.