Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacje

Płatności

płatności online

Usługi

Nasza firma na rynku usług działa od 1965 roku jako  PIANO SERWICE Jan i Benedykt Gębczyk w Bielsku Białej, wykonując profesjonalne remonty i strojenie akordeonów, fortepianów i pianin dla szkół muzycznych, teatrów, instytucji kulturalnych oraz klientów indywidualnych na terenie polski południowej. Zawód ten przekazywany w rodzinie od trzech pokoleń obecnie wykonywany jest przez Benedykta Gębczyka, który uczył się zawodu u swojego ojca Jana - mistrza w zawodzie. Szkolił się następnie w największym salonie fortepianowym PIANO HOUSE Anton Atzert we Frankfurcie nad Menem. Przez wiele lat pracował jako stroiciel w szkole muzycznej i ognisku muzycznym w Bielsku-Białej, jednocześnie prowadząć z ojcem PIANO SERWICE.


Od 2000 roku firma przeniesiona została do Wadowic i działa jako Z.H.U. Multi Vector. Zajmuje się sprzedażą instrumentów muzycznych nadal prowadząc działalność usługową.

USŁUGI:

  • PIANOSERWIS – remonty, naprawy, korekty i strojenie akordeonów, fortepianów i pianin.
  • SERWIS GITAROWY- regulacje, naprawy, modyfikacje mechaniki i elektroniki oraz wymiana strun.
  • SERWIS ELEKTRONICZNY - naprawy wzmacniaczy, mikserów, procesorów, głośników i kolumn.
  • INSTALACJE NAGŁOŚNIENIOWE - projektowanie i montaż systemów nagłośnieniowych dla domów kultury, szkół,przedszkoli, hal sportowych, sali bankietowych, domów weselnych oraz instytucji państwowych.
  • INSTALACJE RADIOWĘZŁOWE - projektowanie i montaż instalacji radiowęzłowych dla szkół, hoteli, restauracji, dużych sklepów, basenów, obiektów otwartej przestrzeni.